Yhteystietomme

Toimistomme sijaitsee Espoossa. Varaa aika suunnittelupalaveriin, olet tervetullut meille paikanpäällä tai voimme myös palaveroida etänä.


Ota yhteyttä

Myynti

Juha Yli-Pelkonen
040 6853 952
juha.yli-pelkonen@spigot.fi

Laura Sinisalo
050 4113 898
laura.sinisalo@spigot.fi

Spigot Oy

Y-tunnus: 2270570-6

Käyntiosoite

Koskelontie 14 C 13,
02920 Espoo
Katso kartalla
asiakaspalvelu@spigot.fi

Laskutusosoitteet

Verkkolaskutusosoite
003722705706
Operaattori
OpusCapita Solutions Oy
Operaattorin välittäjätunnus: E204503

Paperilaskut
Spigot Oy
PL 81545
00063 LASKUNET

Sähköpostilaskut
spigot.FI.P.130863-4@docinbound.com

LVI-liiketoiminta

Matti Pulkkinen
Liiketoimintajohtaja
050 3755 711
matti.pulkkinen@spigot.fi

Seppo Kukko
Laatupäällikkö
040 7258 500
seppo.kukko@spigot.fi

Jani Verronen
LVI-suunnittelija
050 383 4591
jani.verronen@spigot.fi

Sami Sanna
Työnjohtaja
050 477 5040
sami.sanna@spigot.fi

Eemeli Tiitinen
Työnjohtaja
050 3366 229
eemeli.tiitinen@spigot.fi

Ari Sovero
Työnjohtaja
050 4063 336
ari.sovero@spigot.fi

Sähköliiketoiminta

Perttu Huhtala
Liiketoimintajohtaja
050 4364 334
perttu.huhtala@spigot.fi

Otto Kantola
Sähkösuunnittelija
050 3710191
otto.kantola@spigot.fi

Juuso Huhtala
Työnjohtaja
050 4137 555
juuso.huhtala@spigot.fi

Valtteri Leppänen
Työnjohtaja
050 3214 209
valtteri.leppanen@spigot.fi

Saneeraus

Tuomas Suomala
Liiketoimintajohtaja
050 5246 447
tuomas.suomala@spigot.fi

Hallinto

Katja Pesonen
Social media manager, digitaalinen markkinointi
katja.pesonen@spigot.fi

Olli Huhtala
Toimitusjohtaja
olli.huhtala@spigot.fi